Bezoek aan Grafiek-Goya-De Reede

 

Beste Kunstliefhebber,

als je naar Antwerpen gaat, hierbij een tip voor een bezoek dat de moeite waard is.

 

 

GRAFIEK van GOYA in DE REEDE - ANTWERPEN

In het kader van EUROPALIA SPANJE wordt een aantal tentoonstellingen georganiseerd.

Naast de tentoonstelling, 'Luz y Sombra- Het Spaanse realisme', in Bozar Brussel verdient een  bezoek aan  het Museum De Reede in Antwerpen een aanbeveling.

Het museum bezit een uitgebreide collectie van grafische kunstenaars, waaronder Edvard Munch, Félicien Rops en Francisco Goya (1746 - 1828).

De tentoonstelling brengt een uitgebreide reeks prenten van de Spaanse grootmeester: uit Los Caprichos, Los Disparates, La Tauromaquía en Los Desastres de la Guerra.

Een unieke gelegenheid om kennis te maken met de prenten waarin Goya een kijk biedt op zijn tijd en op de maatschappij waarin hij leeft; een vooral kritische blik op de ellende die oorlog en allerlei mistoestanden met zich meebrengen.

Museum De Reede; Ernest Van Dijkkaai 7  -  Antwerpen

Openingstijden: ma - vr. - zat.  zo. van 10 tot 17 uur

di. en wo. Gesloten

 

https://museum-dereede.com/kunstenaars/francisco-goya

Bezoek onze website  www.kunstindestad.be op het homescherm met een overzicht van de tentoonstellingen.  Er staat ook andere info op onze website.

 

Laat ons samen kunst brengen!

 

Vriendelijke groeten,

Het hele team van Kunst in de Stad